Thuis Productenoptische vezel pigtail

LSZH-van de de Optische Vezelvlecht van de Jasjeverbindingsdraad de Vlakke Singlemode Kabel G657A SC/APC van FTTh

Certificaat
Van goede kwaliteit Glasvezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Glasvezelkabel voor verkoop
Hartelijk dank. snelle levering en perfecte verpakking.

—— Eric Ben

De kabelkwaliteit is uitstekend. Dank u om ons te helpen om douaneprobleem op te lossen. Hoop ons bedrijfsschip zeer goed gaat.

—— Priscila Mota

Carefiber is zeer bekwaam en kreeg ons punt. wij zijn nu goede partner.

—— Mahesh Gowda

Ik ben online Chatten Nu

LSZH-van de de Optische Vezelvlecht van de Jasjeverbindingsdraad de Vlakke Singlemode Kabel G657A SC/APC van FTTh

China LSZH-van de de Optische Vezelvlecht van de Jasjeverbindingsdraad de Vlakke Singlemode Kabel G657A SC/APC van FTTh leverancier
LSZH-van de de Optische Vezelvlecht van de Jasjeverbindingsdraad de Vlakke Singlemode Kabel G657A SC/APC van FTTh leverancier LSZH-van de de Optische Vezelvlecht van de Jasjeverbindingsdraad de Vlakke Singlemode Kabel G657A SC/APC van FTTh leverancier LSZH-van de de Optische Vezelvlecht van de Jasjeverbindingsdraad de Vlakke Singlemode Kabel G657A SC/APC van FTTh leverancier

Grote Afbeelding :  LSZH-van de de Optische Vezelvlecht van de Jasjeverbindingsdraad de Vlakke Singlemode Kabel G657A SC/APC van FTTh

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: CFO
Certificering: CE, Rohs
Modelnummer: vlakke dalingskabel

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1PC
Verpakking Details: karton
Levertijd: 5-10 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Modelnummer: De vlecht van SM SC/APC Kabeldiameter: 2*5mm
Type vezel: G657A Connector: SC/LC/ST/FC
Kabeljasje: LSZH Jasjekleur: Grijze zwarte,
Kabel lengte: 1m, 2m, 5m of als uw aanpassing Verpakking: karton

Singlemode LSZH het Jasjeverbindingsdraad en Pgitail van de FTTh vlakke Kabel G657A SC/APC

 

 

Het koord van het vezel optische die flard hoofdzakelijk op flardpaneel of voor de verbinding tussen afzet en eindapparatuur wordt gebruikt. Het gebruikte ook wijd voor de hoge transmissie van bitrategegevens, telecommunicaties, tesing instrumenten, actieve apparatenbeëindiging, LAN/WAN en FTTX.

Koorden van het vezel zijn de Optische Flard ultra betrouwbare componenten die laag toevoegingsverlies en terugkeerverlies kenmerken. Zij komen met uw keus van simplex of duplexkabelconfiguratie. De uitgebreide waaier van de kabels van het vezelflard wordt geëindigd met overzichtsschakelaars en beschikbaar in om het even welke combinatie van ST, Sc, LC, FC en MTRJ met poetsmiddeltypes van PC, UPC of APC om uw norm of douaneconfiguraties te ontmoeten.

 

LSZH-van de de Optische Vezelvlecht van de Jasjeverbindingsdraad de Vlakke Singlemode Kabel G657A SC/APC van FTTh

 

 

 

 

Eigenschappen:

1. Goede duurzaamheid
2. Goede ruilbaarheid
3. Stabiliteit op hoge temperatuur
4. Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
5. Het superieure Kwaliteitsnorm PC/UPC/APC Oppoetsen
6. Norm: Telcordia gr.-326-KERN, TIA/EIA en CEI

 

Toepassingen:

 

1. Netto telecommunicatie
2. Lokale Netto Ring
3. Optische Vezelsensor
4. Het Materiaal van de optische Vezeltest
5. Optische Vezelcommunicatiesysteem
6. FTTH, LAN, PON & Optische CATV.

 

Specificatie:

 

LSZH-van de de Optische Vezelvlecht van de Jasjeverbindingsdraad de Vlakke Singlemode Kabel G657A SC/APC van FTTh

 

 

Co. van de Carefiber wordt Optisch Technologie, Ltd gevestigd in het Nieuwe District van Longhua, Shenzhen-stad, de Provincie van Guangdong. Opgericht in 2010, na 9 jaar, Carefiber-heeft de Groep HK Carefiber, Guizhou Carefiber en Guangxi Carefiber drie sub-bedrijven, zijn zij allebei high-tech onderneming gewijd aan onderzoek, ontwikkeling, productie en verkoop van FTTH-producten in de volgende categorieën: De binnen/openluchtdalingskabel, de Vezel optische snelle schakelaar, het Flardkoord, de Vlecht, PLC de splitser, FTB-de koppeling, de Adapter, de doos van de Vezeldistributie, het kader van de Vezeldistributie, de Vezel Gezamenlijke sluiting, de binnen en openluchtbasisstation bedradingsproducten, MPO, de datacentrumproducten, de ondersteunende oplossingen enz., Carefiber van 5G voorzien klanten van standaardproducten en aangepaste producten van de geïntegreerde oplossingen.

 

Onze Visie: Ben een prima optische communicatie onderneming.

Onze Opdracht: Beter product, technologie, en de diensten voor klanten.

Onze Waarde: Streef voor verwezenlijking en super voortreffelijkheid. Maak klanten slagen gebaseerd op wederzijds voordeel.

Contactgegevens
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Debbie Lao

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)