Thuis Productenkabel van de vezel de optische daling

FTTH-van de de Kabelfrp/kfrp Sterkte van de dubbel-Vlieg de Binnendaling Kabel van de het Lid Optische Vezel

Certificaat
Van goede kwaliteit Glasvezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Glasvezelkabel voor verkoop
Hartelijk dank. snelle levering en perfecte verpakking.

—— Eric Ben

De kabelkwaliteit is uitstekend. Dank u om ons te helpen om douaneprobleem op te lossen. Hoop ons bedrijfsschip zeer goed gaat.

—— Priscila Mota

Carefiber is zeer bekwaam en kreeg ons punt. wij zijn nu goede partner.

—— Mahesh Gowda

Ik ben online Chatten Nu

FTTH-van de de Kabelfrp/kfrp Sterkte van de dubbel-Vlieg de Binnendaling Kabel van de het Lid Optische Vezel

China FTTH-van de de Kabelfrp/kfrp Sterkte van de dubbel-Vlieg de Binnendaling Kabel van de het Lid Optische Vezel leverancier
FTTH-van de de Kabelfrp/kfrp Sterkte van de dubbel-Vlieg de Binnendaling Kabel van de het Lid Optische Vezel leverancier FTTH-van de de Kabelfrp/kfrp Sterkte van de dubbel-Vlieg de Binnendaling Kabel van de het Lid Optische Vezel leverancier FTTH-van de de Kabelfrp/kfrp Sterkte van de dubbel-Vlieg de Binnendaling Kabel van de het Lid Optische Vezel leverancier FTTH-van de de Kabelfrp/kfrp Sterkte van de dubbel-Vlieg de Binnendaling Kabel van de het Lid Optische Vezel leverancier

Grote Afbeelding :  FTTH-van de de Kabelfrp/kfrp Sterkte van de dubbel-Vlieg de Binnendaling Kabel van de het Lid Optische Vezel

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: CFO
Certificering: Rohs
Modelnummer: Binnendalingskabel

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1KM
Verpakking Details: 1Km/drum/carton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union; paypal
Levering vermogen: 40km/day
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Plaats van herkomst: China (vasteland) Merknaam: Carefiber
Type vezel: G652d/G657A1/G657A2 Dimensie: 2.0*5.0
Jas: LSZH kleur: Black.White/Gray
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX Certificering: UL ROSH ANATEL SGS

FTTH-van de de Kabelfrp/kfrp Sterkte van de dubbel-Vlieg de Binnendaling Kabel van de het Lid Optische Vezel

 

FTTH-dubbel-vlieg binnenkabel, in het centrum zijn er twee optische vezeleenheden, worden Twee de parallelle draad van FRP/KFRP of van het staal afzonderlijk geplaatst aan de twee kanten van de optische vezeleenheden. Dan wordt de kabel voltooid met een zwarte of kleurenlszh schede.

 

1. Eigenschappen:

 

1. De speciale laag-kromming-gevoeligheidsvezel verstrekt hoge bandbreedte en uitstekend communicatie transmissiebezit;
2. Twee de parallelle leden van de de draadsterkte van FRP/KFRP of van het staal verzekeren goede prestaties van verbrijzelingsweerstand om de vezel te beschermen;
3. Eenvoudige structuur, lichtgewicht en hoge uitvoerbaarheid;
. de speciale buis 4 het vullen samenstelling verzekert een kritieke bescherming van vezel.
5.Single de staaldraad of de vastgelopen staaldraden samen met het sterktelid, verzekeren goede trekeigenschappen van de vezelkabel;
6. Het nieuwe fluitontwerp, gemakkelijk strook en las, vereenvoudigt de installatie en het onderhoud;
7. Lage rook, nul halogeen en vlam - vertragersschede.
8. Het unieke dubbel-vliegontwerp maakt de installatie tot eenvoudigere, tijdbesparende en verminderde kosten.

 

2. Optische Charateristics

  G.652 G.655 G657A1 G.657A2
Vermindering
(+20℃)
@850nm        
@1300nm        
@1310nm ≤0.45/km ≤0.40/km ≤0.40/km ≤0.40/km
@1550nm ≤0.30/km ≤0.30/km ≤0.30/km ≤0.30/km
Kabel Afgesneden Golflengte   ≤1260nm ≤1260nm ≤1260nm ≤1260nm

 

3. Structuurparameter

Vezeltelling Kabeldiameter mm Kabelgewicht Kg/km Treksterkte
snak/Korte termijn
N
Kreukvrij
snak/N/100m Op korte termijn
Buigende straal
Statisch/dynamisch mm
2*1 (2.0±0.2) * (6.0±0.2) 20 150/300 300/1000 15D/30D
2*2 (2.0±0.2) * (6.0±0.2) 20 150/300 300/1000 15D/30D
2*4 (2.0±0.2) * (6.0±0.2) 20 150/300 300/1000 15D/30D

Opslag/Werkende Temperatuur: -20℃ aan + 60℃

 

FTTH-van de de Kabelfrp/kfrp Sterkte van de dubbel-Vlieg de Binnendaling Kabel van de het Lid Optische Vezel

Als specialisten op het gebied van marketing, procesontwikkeling, ontwerp, techniek en tenuitvoerlegging van projecten, concentreert Carefiber zich bij ononderbroken onderzoek en de ontwikkeling om een waaier van producten en de dienst op te brengen die waarborgen technologisch advancd oplossingen.

 

Carefiber, aangezien de fabrikant van wereldklasse van optische vezel, kabel en FTTH-producten, samen met zijn werknemers groeit, vestigt strategische partnerschappen met zijn klanten en geeft al zijn inspanningen om de ontwikkeling wereldwijd van optische vezelmededelingen te steunen.

 

Co. van de Carefiber is Optisch Technologie, Ltd één van de belangrijke ontwikkelaars en de professionele fabrikanten van vezel optische technologie en hoog - communicatie van de kwaliteitsvezel optische producten. Wij verstrekken koord van het Vezel het optische flard, Vezel optische schakelaar, Vezel optische adapter, Vezel optische PLC splitser, Snelle schakelaar, paneel van het Vezel het optische flard, Vezel einddoos, Vezelsluiting en meer. Voor het de productielijnmateriaal van uitstekende kwaliteit van het flardkoord, kunnen wij toevoeging ook aanbieden en verliesmeetapparaat, de machine van de interferometertest, de microscoop van het schakelaaruiteinde, schakelaar plooiende machine, schakelaar oppoetsende machine, schakelaar het verwarmen oven, automatische kabelsnijmachine, enz. terugkeren.

 

Wij nodigen oprecht alle geinteresseerde kopers uit om ons bedrijf te bezoeken en ons direct te contacteren voor verdere informatie. Carefiber, geeft u het leven.

Contactgegevens
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Debbie Lao

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)