Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Multimode Demper 10db, Sc van CATV - de Gealigneerde VOA Veranderlijke Optische Demper van LC

Certificaat
Van goede kwaliteit Glasvezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Glasvezelkabel voor verkoop
Hartelijk dank. snelle levering en perfecte verpakking.

—— Eric Ben

De kabelkwaliteit is uitstekend. Dank u om ons te helpen om douaneprobleem op te lossen. Hoop ons bedrijfsschip zeer goed gaat.

—— Priscila Mota

Carefiber is zeer bekwaam en kreeg ons punt. wij zijn nu goede partner.

—— Mahesh Gowda

Ik ben online Chatten Nu

Multimode Demper 10db, Sc van CATV - de Gealigneerde VOA Veranderlijke Optische Demper van LC

China Multimode Demper 10db, Sc van CATV - de Gealigneerde VOA Veranderlijke Optische Demper van LC leverancier
Multimode Demper 10db, Sc van CATV - de Gealigneerde VOA Veranderlijke Optische Demper van LC leverancier Multimode Demper 10db, Sc van CATV - de Gealigneerde VOA Veranderlijke Optische Demper van LC leverancier

Grote Afbeelding :  Multimode Demper 10db, Sc van CATV - de Gealigneerde VOA Veranderlijke Optische Demper van LC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: CFO
Certificering: Rohs CE
Modelnummer: Sc-LC demper

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 10pcs zak
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union; paypal
Levering vermogen: 10000pcs/day
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Mechanische duurzaamheid: 500 cycli Verminderingswaaier: 1-30dB
Type: FC SC ST LC Golflengte: 1310nm 1550nm
Het gebruiken: LANS en FTTH Operatie Temp: -25 - 85°C (- 13°F - 185°F)

CATV-Sc - de Gealigneerde Optische Demper van LC, Compacte Structuur Optische Veranderlijke Demper

 

 

1. Eigenschappen:

 

Hoog terugkeerverlies

Eenvoudige structuur

Max. draagvermogen (1W)

Lage golflengterelativiteit

Laag polarisatie verwant verlies

Compacte structuur

 

2. Toepassing:

 

Optische lijn die kader verdelen

Vezel-optisch netwerksysteem

Hallo-snelheids vezel-optisch transmissiesysteem

CATV-systeem

Het dichte systeem van (DWDM) van de Golflengteafdeling Samengestelde

Optische toe:voegen-dalingsmultiplextelegrafen (OADM)

 

 

3. Ordeinformatie:

 

1: Schakelaartype: FC, SC, LC, SC
2: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
3: Type: Single-mode, Multimode
4: Vermindering: 1-10dB (1dB-stap), 15, 20, 25, 30dB
5: Wijze: Vast, Veranderlijke Female&Male, In-line,
6: Golflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm
 
Multimode Demper 10db, Sc van CATV - de Gealigneerde VOA Veranderlijke Optische Demper van LC

4. Carefiberzorg ons leven.

 

Een belangrijke Chinese Fabrikant, een Leverancier & een Exporteur van de Vezeloptica!

 

Co. van de Carefiber is Optisch Technologie, Ltd één van de belangrijke ontwikkelaars en de professionele fabrikanten van vezel optische technologie en hoog - communicatie van de kwaliteitsvezel optische producten. Wij verstrekken koord van het vezel het optische flard, vezel optische schakelaar, vezel optische adapter, de snelle schakelaar van FTTH, de productielijnmateriaal van het flardkoord en paneel van het vezel het optische flard. Voor het de productielijnmateriaal van uitstekende kwaliteit van het flardkoord, kunnen wij toevoeging ook aanbieden en verliesmeetapparaat, de machine van de interferometertest, de microscoop van het schakelaaruiteinde, schakelaar plooiende machine, schakelaar oppoetsende machine, schakelaar het verwarmen oven, automatische kabelsnijmachine, enz. terugkeren.

 

Wij nodigen oprecht alle geinteresseerde kopers uit om ons bedrijf te bezoeken en ons direct te contacteren voor verdere informatie. Carefiber, geeft ons leven.

Contactgegevens
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Debbie Lao

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)