Thuis Producten

Fiber Optic PLC Splitter

Certificaat
Van goede kwaliteit Glasvezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Glasvezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Hartelijk dank. snelle levering en perfecte verpakking.

—— Eric Ben

De kabelkwaliteit is uitstekend. Dank u om ons te helpen om douaneprobleem op te lossen. Hoop ons bedrijfsschip zeer goed gaat.

—— Priscila Mota

Carefiber is zeer bekwaam en kreeg ons punt. wij zijn nu goede partner.

—— Mahesh Gowda

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic PLC Splitter

(21)
China 3 in 24 uit SC/APC Comité Vezel het Optische PLC Materiaal van het de Doosmetaal van de Splitsersdistributie fabriek

3 in 24 uit SC/APC Comité Vezel het Optische PLC Materiaal van het de Doosmetaal van de Splitsersdistributie

3In 24Out SC/APC Comité PLC Optische de Distributiedoos van de Splitsersvezel PLC de splitser is het planer golflengte geïntegreerde optische apparaat dat op het kwartssubstraat, met kleine grootte, de ... Read More
2019-08-29 16:54:31
China Dubbele ABS van Venstersc/APC Doostype FBT vezel optische het verbinden 1m Vezellengte fabriek

Dubbele ABS van Venstersc/APC Doostype FBT vezel optische het verbinden 1m Vezellengte

1310/1550nm dubbel Venster 50/50 Verhouding SC/APC-ABS Doostype 1x2 FBT de Optische Splitser van de Koppelings1*2 FBT Vezel Carefiber kan diverse FBT-koppelingen met inbegrip van 1x2, 1x3,1x4,1x8,1x16,1x32 ... Read More
2017-03-14 10:44:36
China 1310/1550nm 50/50 Verhouding van de de vezel de optische koppeling van 1x2 FBT Schakelaar van de splitserssc/APC fabriek

1310/1550nm 50/50 Verhouding van de de vezel de optische koppeling van 1x2 FBT Schakelaar van de splitserssc/APC

1310/1550nm 50/50 Verhouding van de de vezel de optische koppeling van 1x2 FBT Schakelaar van de splitserssc/APC Carefiber kan diverse FBT-koppelingen met inbegrip van 1x2, 1x3,1x4,1x8,1x16,1x32 leveren en ... Read More
2017-03-14 10:43:17
China Naakte Vezel Optische FBT Koppeling 1*2, Vezel Optische 1x16 plc wijd Gebruikte splitser fabriek

Naakte Vezel Optische FBT Koppeling 1*2, Vezel Optische 1x16 plc wijd Gebruikte splitser

Naakte Vezel Optische FBT Koppeling 1*2, Vezel Optische 1x16 plc wijd Gebruikte splitser Carefiber kan diverse FBT-koppelingen met inbegrip van 1x2, 1x3, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32 leveren en customerized producten. ... Read More
2017-03-14 10:41:50
China Optische PLC van de Corningskern Splitser, Compacte Ontwerp1x8 PLC Splitser voor FTTX-Systemen fabriek

Optische PLC van de Corningskern Splitser, Compacte Ontwerp1x8 PLC Splitser voor FTTX-Systemen

Optische PLC van de Corningskern Splitser, Compacte Ontwerp1x8 PLC Splitser voor FTTX-Systemen 1. Eigenschappen: Laag Toevoegingsverlies Lage PDL Compact Ontwerp Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit Brede ... Read More
2017-03-14 10:36:12
China 1 * Naakte PLC 2 Splitser 250um, Superieure Uniformiteits Passieve Optische Splitser fabriek

1 * Naakte PLC 2 Splitser 250um, Superieure Uniformiteits Passieve Optische Splitser

1 * Naakte PLC 2 Splitser 250um, Superieure Uniformiteits Passieve Optische Splitser Is de vezel optische LC splitser een optisch die machtsapparaat op kwartsplaat vlak wordt gebaseerd van lichte golftechnologi... Read More
2017-03-14 10:36:12
China Cassettekaart die Vezel Optisch PLC Splitsers1x16 1X32 Modulair ontwerp met Lage PDL opnemen fabriek

Cassettekaart die Vezel Optisch PLC Splitsers1x16 1X32 Modulair ontwerp met Lage PDL opnemen

Cassettekaart die Vezel Optisch PLC Splitsers1x16 1X32 Modulair ontwerp met Lage PDL opnemen De vlaklightwave-Kringssplitser (PLC Splitser) is gebaseerd op vlak de distributieproducten van de golfgeleider ... Read More
2017-03-14 10:36:12
China Cassettetype de Schakelaar van Sc/UPC van Multimode Vezelsplitser voor Datacommunicatie fabriek

Cassettetype de Schakelaar van Sc/UPC van Multimode Vezelsplitser voor Datacommunicatie

Cassettetype Schakelaar van de Splitserssc/UPC van de Vezel de Optische Kabel voor Datacommunicatie De vlaklightwave-Kringssplitser (PLC Splitser) is gebaseerd op vlak de distributieproducten van de golfgeleide... Read More
2017-03-14 10:36:12
China ABS Materieel Vezel Optisch PLC het Type van Splitsers1x8 SCUPC Cassette Grijs voor WDM - PON fabriek

ABS Materieel Vezel Optisch PLC het Type van Splitsers1x8 SCUPC Cassette Grijs voor WDM - PON

ABS Materieel Vezel Optisch PLC het Type van Splitsers1x8 SCUPC Cassette Grijs voor WDM - PON Wij bieden verscheidene types van de splitsers van uitstekende kwaliteit aan. Deze producten worden ontworpen voor ... Read More
2017-03-14 10:36:12
China SCAPC-Vezel het Optische PLC PLC van de Splitsers Modulaire Structuur 1x4 Type van Splitserscassette fabriek

SCAPC-Vezel het Optische PLC PLC van de Splitsers Modulaire Structuur 1x4 Type van Splitserscassette

SCAPC-Vezel het Optische PLC PLC van de Splitsers Modulaire Structuur 1x4 Type van Splitserscassette Wij bieden verscheidene types van de splitsers van uitstekende kwaliteit aan. Deze producten worden ontworpen ... Read More
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|