• Eric Ben
    Hartelijk dank. snelle levering en perfecte verpakking.
  • Priscila Mota
    De kabelkwaliteit is uitstekend. Dank u om ons te helpen om douaneprobleem op te lossen. Hoop ons bedrijfsschip zeer goed gaat.
  • Mahesh Gowda
    Carefiber is zeer bekwaam en kreeg ons punt. wij zijn nu goede partner.
Contactpersoon : Debbie Lao
Telefoonnummer : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786

50mm Pre - de Opgepoetste Schakelaars van de de Wijzevezel van de Vezel Optische Snelle Schakelaar Blauwe Enige

Plaats van herkomst China
Certificering Rohs SGS ISO9001:2008
Min. bestelaantal 10pcs
Verpakking Details 10pcs in blaarzak
Levertijd 2days voor steekproeven, 7-15days voor bulkorder
Betalingscondities L/C, T/T, Western Union, Payapl
Levering vermogen 10000pcs/day
Productdetails
Modelnummer SCUPC Tussenvoegselverlies Max<=0.5dB, Average<=0.3dB
Terugkeerverlies >= -45dB Kabeltype 2x3mm Dalingskabel
Schakelaarlengte 50mm .55mm, 60mm Schakelaarstructuur Pre - embeded Type
Vezeltype SM of MM. Schakelaarkleur Blauw
Hoog licht

optische kabelschakelaar

,

snelle assemblageschakelaar

,

50mm Optische Snelle Schakelaar

Laat een bericht achter
Productomschrijving

50mm Pre - de Opgepoetste Schakelaars van de de Wijzevezel van de Vezel Optische Snelle Schakelaar Blauwe Enige

 

De snelle Schakelaar wordt ook genoemd „de Schakelaar van de Gebiedsassemblage“ of „Gebied geëindigde vezelschakelaar“ of „snel de schakelaar van de assemblagevezel“. Het wordt ontworpen voor eenvoudige en snelle gebiedsbeëindiging van enige vezels, zonder het oppoetsen of epoxy. Het unieke ontwerp is een pre-opgepoetste metalen kap en een mechanische las binnen het schakelaarlichaam.
De assemblage van de Sc-type snelle schakelaar vereist slechts de normale hulpmiddelen van de vezelvoorbereiding: een vezel ontdoend van hulpmiddel, veegt en een vezelmes af. Geen elektrovoeding is nodig.
Onze Snelle schakelaars van de Schakelaarreeks zijn nu beschikbaar in de varianten van FC, van Sc en LC-, die 250um verzorgen aan 900um-diameter enige wijze en multimode vezeltypes, met inbegrip van Multi-mode 62.5/125um en Multi-mode 50/125um. De single-mode versies zijn beschikbaar met de metalen kappen van PC of APC. 

 

1.  Eigenschappen:

 

1) In de fabriek geïnstalleerde vezelstomp.
2) Geen vereist epoxy en oppoetsen, Geen speciale nodig hulpmiddelen wanneer geïnstalleerd.
3) Staat tot drie re-beëindigingsresultaat toe.
4) Gemakkelijk geïnstalleerd, snel en gemakkelijke vezelbeëindiging in het gebied.
5) Slechts 30 seconden moesten het proces leren van installatie en het maken.
6) Rendabel, Garantie: Één jaar.
7) Snel verbindend en herhaal, Geen speciale nodig hulpmiddelen wanneer geïnstalleerd.
8) Kan ter plaatse worden gemaakt zonder schakelaars te verbinden.
9) Elimineert kabel de bovenmatige lengte en opslag van de vlechtlas.
10) Kan zijn intalled en maakte zo herhaaldelijk het vermijden van verlies

 

2. Toepassingen:

 

1. Optische vezel communicatie ruimte
2. Coss verbindend kabinet
3. CATV
4. NETTO EPON
5. FTTB/FTTH
6. Networkcabinet

 

3. Specificaties:

 

Parameter
Punt Parameter
Single-Mode Multi-Mode
Toevoegingsverlies Maximum<>
Terugkeerverlies >=45dB
Duurzaamheid (1000 die koppelen) 0.2dB max.
Werkende Temperatuur -40°C~+75°C
Opslagtemperatuur -40°C~+85°C
Opmerking: Metalen kapconcentriciteit SM< 1um="">

50mm Pre - de Opgepoetste Schakelaars van de de Wijzevezel van de Vezel Optische Snelle Schakelaar Blauwe Enige 0

50mm Pre - de Opgepoetste Schakelaars van de de Wijzevezel van de Vezel Optische Snelle Schakelaar Blauwe Enige 150mm Pre - de Opgepoetste Schakelaars van de de Wijzevezel van de Vezel Optische Snelle Schakelaar Blauwe Enige 2

 

4.Installation met dalingskabel

 

50mm Pre - de Opgepoetste Schakelaars van de de Wijzevezel van de Vezel Optische Snelle Schakelaar Blauwe Enige 3

5. Het produceren en Kwaliteitscontrole

 

50mm Pre - de Opgepoetste Schakelaars van de de Wijzevezel van de Vezel Optische Snelle Schakelaar Blauwe Enige 4

 

 

6. De Carefiberdienst:

 

Co. van de Carefiber is Optisch Technologie, Ltd één van de belangrijke ontwikkelaars en de professionele fabrikanten van vezel optische technologie en hoog - communicatie van de kwaliteitsvezel optische producten. Wij verstrekken koord van het Vezel het optische flard, Vezel optische schakelaar, Vezel optische adapter, Vezel optische PLC splitser, Snelle schakelaar, paneel van het Vezel het optische flard, Vezel einddoos, Vezelsluiting en meer. Voor het de productielijnmateriaal van uitstekende kwaliteit van het flardkoord, kunnen wij toevoeging ook aanbieden en verliesmeetapparaat, de machine van de interferometertest, de microscoop van het schakelaaruiteinde, schakelaar plooiende machine, schakelaar oppoetsende machine, schakelaar het verwarmen oven, automatische kabelsnijmachine, enz. terugkeren.

 

Beperkt Co. van de Carefiber heeft Optisch Technologie, de internationale kwaliteitscertificering overgegaan: ISO 9001. Wij niet alleen hebben hoogste-rangschikt kwaliteitscontroleafdelingen maar ook zetten volledig en betrouwbaar kwaliteitsborgingsysteem op. Wij voeren het systeem in alle procedures en processen van productie en beheer uit. Voorts keuren wij gevorderd kwaliteitscontrolemateriaal en eersteklas deskundigenteam goed, die de kwaliteit van beste producten ervoor zorgen aan klanten in de gehele wereld.

 

Wij nodigen oprecht alle geinteresseerde kopers uit om ons bedrijf te bezoeken en ons direct te contacteren voor verdere informatie. wij zullen u!! zo spoedig mogelijk antwoorden!

 

Carefiber, geeft u het leven.