• Eric Ben
    Hartelijk dank. snelle levering en perfecte verpakking.
  • Priscila Mota
    De kabelkwaliteit is uitstekend. Dank u om ons te helpen om douaneprobleem op te lossen. Hoop ons bedrijfsschip zeer goed gaat.
  • Mahesh Gowda
    Carefiber is zeer bekwaam en kreeg ons punt. wij zijn nu goede partner.
Contactpersoon : Debbie Lao
Telefoonnummer : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786

De Boomstamkabel van OM1 OM2 MPO, MTP - MPO-Vezelschakelaar voor LAN Netwerk

Plaats van herkomst China
Merknaam CFO
Certificering Rohs
Modelnummer MPO-Flardkoord
Min. bestelaantal 1PC
Verpakking Details 1pc doos
Levertijd 3-5days voor steekproeven, 7-15days voor bulkorder
Betalingscondities L/C, T/T, Western Union; paypal
Levering vermogen 1500pcs/day
Productdetails
-modus De HEREN SM MPO flardkoord kleur geel, grijs, hemel bule, witte sinaasappel,
Bedrijfstemperatuur -25°C~+40°C Kabel lengte 1/1.5/3/5/10/20m of aangepast
Toepassing netwerk; telecommunicaties test 100% Goedgekeurde bottest
Hoog licht

de kabel van de mpovezel

,

MTP-Flardkoord

Laat een bericht achter
Productomschrijving

De Boomstamkabel van OM1 OM2 MPO, MTP - MPO-Vezelschakelaar voor LAN Netwerk

 

MPO-de oplossing wordt ontworpen voor high-density fber verbindingen en hoge snelheidsdatacentrum aanleg van kabelnetten.
Wij verstrekken een economische hoogst betrouwbare oplossing voor uw systemen van het fbernetwerk.
 
Koorden van het de vezel boren de optische flard van MPO en MTP-en de kabelassemblage, met 8 uit, boren 12 uit, en 24 boren uit, compatibel voor ronde kabel of vlakke kabel, Enige wijze en Multimode zijn beschikbare, mannelijke schakelaar en de vrouwelijke schakelaar is beschikbaar.
 

1. Eigenschappen:
 
 1. Elimineer beëindigingsfouten, Min installatietijd

 2.  Elke kabel is 100% die voor laag toevoegingsverlies en achterbezinning wordt getest

 3. Geoptimaliseerde prestaties - Elite MTP en afzonderlijke premie connectorSupport 100GBASE-SR10 in toepasselijke parallelle opticanetwerken

 4. Volgzaam volgens (focis-5) norm CEI-61754-7 en tia-604-5
 
2. Toepassing:
 
1. Telecommunicatienetwerken
2. CATV-Netwerken; LAN Netwerk
3. Actieve apparatenbeëindiging
4. De gegevenstransmissie van de Optiucalvezel
 
 

De Boomstamkabel van OM1 OM2 MPO, MTP - MPO-Vezelschakelaar voor LAN Netwerk 0De Boomstamkabel van OM1 OM2 MPO, MTP - MPO-Vezelschakelaar voor LAN Netwerk 1De Boomstamkabel van OM1 OM2 MPO, MTP - MPO-Vezelschakelaar voor LAN Netwerk 2De Boomstamkabel van OM1 OM2 MPO, MTP - MPO-Vezelschakelaar voor LAN Netwerk 3

 

3. Meetkundeinspectie:

 

Specificaties Min. waarde Max. Waarde
Straal van kromme lange as 1000nm  
korte as 50mm  
Hoek lange as -0.3° 0.3°  
korte asapc 7.7° 8.3°  
    korte aspc -0.3° 0.3°  
Vezelhoogte 1000nm 5000nm
D-waarde van vezelhoogte N/A 800nm
Naburige D-waarde van vezelhoogte N/A 500nm
Metalen kaplengte 7.8mm N/A

 

4. Poolse Test:

 

diameter (um)
Gebied Grootte Tekorten  
A 0um~25um Geen om het even welke vuil, kras of andere tekorten.  
B 25um~115um Kras ≤2um, 1pcs-kuil ≤5um, 1pcs niet wegneembare vuile ≤5um 1pcs, totale tekorten om 2pcs niet te overschrijden  
C 115um~400um N/A  
Nota:
1. Met 200x-microscoop
2 de schoongemaakte tekorten zullen bekijken boete zijn.
3. De vingerafdruk, de olie en om het even welke verwijderbare dirties zouden niet op het Beëindigen-gezicht moeten zijn.

 

 
5. Wat uw kwaliteitscontrole is.
 
(1).source waarborg. Wij hebben onze eigen leveranciers op lange termijn. Alle producten zijn gediplomeerde POHS en stellen het uitvoeren de kwaliteitsniveauvraag tevreden.
(2).quality test. Het neemt het gehele proces van het Materiaal door aan geëindigd - producten. Zoals pakket, oppervlakte, fysieke test, optische test. Zij zijn geteste 100%.
(3) optische test. Onze producten worden strikt getest overeenkomstig de norm van CEI en ITU.
(4) wij hebben 30%-vlektest door Kwaliteitsborgingafdeling na de gebeëindigde producten.
 
6. Carefibernadruk op kwaliteit:
 
Carefiber altijd focuese bij de betrouwbare kwaliteitsontwikkeling. door ons kwaliteitsbeleid“ na te leven ga aan pursure verder de uitstekende kwaliteit, de beste producten aanbiedt en de diensten om klantenbehoeften en tevredenheid“ te realiseren, allen langs streven wij voor het verlenen van uitstekende producten en de dienst om aan de behoefte van onze klant te voldoen en te overschrijden. Carefiber werkt constant met moderne kwaliteitsbewakingsmethodes om te verzekeren de gehele de dienstprocedure buigzaam en efficiënt wordt uitgevoerd.
 
Co. van de Carefiber is Optisch Technologie, Ltd één van de belangrijke ontwikkelaars en de professionele fabrikanten van vezel optische technologie en hoog - communicatie van de kwaliteitsvezel optische producten. Wij verstrekken koord van het Vezel het optische flard, Vezel optische schakelaar, Vezel optische adapter, Vezel optische PLC splitser, Snelle schakelaar, paneel van het Vezel het optische flard, Vezel einddoos, Vezelsluiting en meer. Voor het de productielijnmateriaal van uitstekende kwaliteit van het flardkoord, kunnen wij toevoeging ook aanbieden en verliesmeetapparaat, de machine van de interferometertest, de microscoop van het schakelaaruiteinde, schakelaar plooiende machine, schakelaar oppoetsende machine, schakelaar het verwarmen oven, automatische kabelsnijmachine, enz. terugkeren.
 
Wij nodigen oprecht alle geinteresseerde kopers uit om ons bedrijf te bezoeken en ons direct te contacteren voor verdere informatie. Carefiber, geeft u het leven.