• Eric Ben
    Hartelijk dank. snelle levering en perfecte verpakking.
  • Priscila Mota
    De kabelkwaliteit is uitstekend. Dank u om ons te helpen om douaneprobleem op te lossen. Hoop ons bedrijfsschip zeer goed gaat.
  • Mahesh Gowda
    Carefiber is zeer bekwaam en kreeg ons punt. wij zijn nu goede partner.
Contactpersoon : Debbie Lao
Telefoonnummer : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786

Binnengjxfh-van de de Dalingskabel LSZH van de Fig. -8 Vezel Optische het Jasje Eenvoudige Structuur

Plaats van herkomst China
Merknaam CFO
Certificering Rohs
Min. bestelaantal 1KM
Verpakking Details 2KM/ROLL
Levertijd 3-5days voor steekproeven, 7-15days voor bulkorder
Betalingscondities T/T, Western union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen 10km/Day
Productdetails
Merknaam CFO Modelnummer GJXFH-dalingskabel
Materiaal van Jasje UV en Vuurvaste LSZH certificaat CCC ISO9001 VAN CE ROHS
Functie De Binnenkabel van FTTH Plaats van herkomst China
Vezeltellingen 1-4 Type vezel G652D G657 A1 G657A2 G657 B3
Hoog licht

optische vezelsnijder

,

Fiber Optic schonere

Laat een bericht achter
Productomschrijving

 

Binnengjxfh-van de de Dalingskabel LSZH van de Fig. -8 Vezel Optische het Jasje Eenvoudige Structuur

 

FiberType: G.652, single-mode vezel van G.655 of van G.657, A1a orA1b, multi-mode vezel van OM3 of van OM4, of andere types van vezel. Jasjemateriaal: Milieuvlam - vertragerspolyvinylchloride (pvc), milieu lage rook nul halogeenvlam - vertragerspolyolefin (LSZH), milieuhalogeenvlam - vertragerspolyolefin (ZRPO), orother ging materiaal aan. Jasjekleur: (Met inbegrip van kleur van vezel) voldoet aan de vereisten van relevante normen, of aan andere aangegane kleur.

 

Eigenschappen


Goede mechanische en milieukenmerken.
De kenmerken van de Ramevertrager voldoen aan de vereisten van relevante normen.
De mechanische kenmerken voldoen aan de vereisten van relevante normen.
Zacht, flexibel, gemakkelijk om, en met de grote transmissie van capaciteitsgegevens te leggen en te verbinden.
Voldoe aan diverse vereisten van markt en cliënten.

 

Toepassingen


Gebruikt als toegang de bouwkabel.
Gebruikt in binnen aanleg van kabelnetten, vooral gebruikt voor FTTH

 

Optische Kenmerken
 
Vezeltype Vermindering Te vol gedaane lanceringsbandbreedte Efficiënte Modale Bandbreedte De verbindingslengte van 10GB/S Ethernet Min Buigende Straal
Voorwaarden 1310/1550nm 850/1300nm 850/1300nm 850nm 850nm  
Eenheid dB/km dB/km MHZ.km MHZ.km m mm
G652D 0.36/0.22         16
G657A1 0.36/0.22         10
G657A2 0.36/0.22         7.5
50/125   3.0/1.0 ≥500/500     30
62.2/125   3.0/1.0 ≥200/500     30
OM3   3.0/1.0 ≥1500/500 ≥2000 ≥300 30
OM4   3.0/1.0 ≥3500/500 ≥4700 ≥550 30
B1-OM3   3.0/1.0 ≥1500/500 ≥2000 ≥300 7.5
B1-OM4   3.0/1.0 ≥3500/500 ≥4700 ≥550 7.5
 

 

Structuur en Technische Beschrijvingen

 

Vezeltelling

Kabeldiameter

(mm)

Kabelgewicht

(kg/km)


Treksterkte

(N/100mm)

Verbrijzelingsweerstand

(N/100mm)

Op korte termijn Op lange termijn Op korte termijn Op lange termijn
1-4 3.0*2.0 9.0 80/200 40/100 1000/2200 500/1000

Nota: 1.This het informatieblad kan slechts een referance, maar niet een supplement zijn aan het contract, gelieve onze verkoopmensen voor te contacteren

meer informatie.

2.The de kabelkern gebruikt de gekleurde het met een laag bedekken vezel van 250μm.

3.The trek en de verbrijzeling van de kabel is overeenstemming met de waarden in de lijst wanneer het sterktelid van FRP en het Staal worden gebruikt

 
 

Wij produceren en testen kabel compl met het volgende van norm

 

Mechanische Prestaties
Maximum Spanningsprestaties CEI 60794-1-2-e
Max. Verrichtingsspanning CEI 60794-1-2-E1
Verbrijzelingstest CEI 6079 – 1-2-E3
Effecttest CEI 60794-1-2-E4
Het herhaalde Buigen CEI 60794-1-2-E6
Torsietest CEI 60794-1-2-E7
Kabelkromming CEI 60794-1-2-E11A
Verminderingscoëfficiënt ITU-T G.652
Structurele Test CEI-60793-1-20
Milieuprestaties
Temperatuur het Cirkelen CEI 60794-1-2-F1
Waterpenetratie CEI 60794-1-2-F5B
Het indienen Samenstellingsstroom CEI 60794-1-E14

Binnengjxfh-van de de Dalingskabel LSZH van de Fig. -8 Vezel Optische het Jasje Eenvoudige Structuur 0Binnengjxfh-van de de Dalingskabel LSZH van de Fig. -8 Vezel Optische het Jasje Eenvoudige Structuur 1

 

Onze Diensten:

 

De zaken van Carefibermeningen vanuit het perspectief van de klant, gevoelig voor de druk van een productiemilieu. Een goede leverancier is één u van voor kwaliteit, technische ondersteuning, betrouwbaarheid, en snelle levering van componenten kunt afhangen wanneer u hen nodig hebt. Wij doen ons werk zodat kunt u van u doen. De kwaliteit is rendabel. De remake, de vertragingen en de mislukkingen zijn duur. Carefibervoorraden een waaier van kwaliteitscomponenten om de veranderende behoeften te voorzien, evenals potentialproblems, die de klant (en andere verkopers) zouden kunnen overzien. Wij bieden steun en technische deskundigheid inzake zowel de nieuwste als bestaande technologieën aan. Ons doel is het bedrijfsdeel gemakkelijk te maken.


De Carefiberwerken moeilijk deel van uw succes uit te maken. Wij doen zaken slechts met leveranciers geëngageerd aan het steunen van hun producten en vezelberoeps die hen gebruiken, en wij hebben verhoudingen op lange termijn met deze leveranciers.

 

 

Waarom ons kies

 

Wij luisteren

Wij luisteren, bespreken wij, adviseren wij. Duidelijke geluiden maar wij luisteren aan uw plannen en eis ten aanzien van uw zaken. Wij selecteren dan het beste te passen product. Wij gooien onze producten niet door elkaar en als wij wij zijn geen goede pasvorm vielen zullen wij eerlijk zijn en zullen u van begin vertellen.


Creatief & Technisch

Of de producten van collectieve cultuur, wij altijd proberen om een creatief milieu te houden om nieuwe modellen met geschiktere en kwaliteitsproducten voor onze klanten te ontwikkelen. Wij houden van binnenstebuiten keren voor onze klanten gemakkelijker te houden.


Profesional

Als fabrikant zijn wij in de industrie sinds 2010 geweest. Wij hebben profesionalgroepswerk proberen om onze klanten bij te staan om gelukkige zaken te doen. Wij houden van onze ervaring te delen om de zaken gemakkelijker te maken.