• Eric Ben
    Hartelijk dank. snelle levering en perfecte verpakking.
  • Priscila Mota
    De kabelkwaliteit is uitstekend. Dank u om ons te helpen om douaneprobleem op te lossen. Hoop ons bedrijfsschip zeer goed gaat.
  • Mahesh Gowda
    Carefiber is zeer bekwaam en kreeg ons punt. wij zijn nu goede partner.
Contactpersoon : Debbie Lao
Telefoonnummer : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786
Goede prijs Dubbele Venster Passieve Optische Koppeling 1m FSC/APC ABS Doostype online

Dubbele Venster Passieve Optische Koppeling 1m FSC/APC ABS Doostype

Koppelend Rantsoen: 50/50
Schakelaar: SC/APC
Wavelenght: 1310/1550mm
Goede prijs De lage van de de Koppelingssplitser 1x2 van de Toevoegingsfbt Vezel Optische Schakelaar van Sc/APC online

De lage van de de Koppelingssplitser 1x2 van de Toevoegingsfbt Vezel Optische Schakelaar van Sc/APC

Koppelend Rantsoen: 50/50
Wavelenght: 1310nm/1550nm
Modelnummer: De Koppeling/de splitser van 1*2 FBT
Goede prijs Van Multimode Vezelsplitser van FTTX PON CATV Naakte de Vezel Optische FBT Koppeling 1*2 online

Van Multimode Vezelsplitser van FTTX PON CATV Naakte de Vezel Optische FBT Koppeling 1*2

Type: 1*2/1*4/1*8/1*16/1*32/1*64
TOEPASSING: FTTH FTTB FTTX PON CATV
Vezeltype: G.657A met 0.9mm verlies buis
Goede prijs De hoge Splitser van de Betrouwbaarheidsg657a1 Optische Kabel voor het Netwerk van FTTH FTTB FTTX online

De hoge Splitser van de Betrouwbaarheidsg657a1 Optische Kabel voor het Netwerk van FTTH FTTB FTTX

PLC type: Vlaklightwave-Kringssplitser
Verrichtingstemperatuur: -40~85℃
Verrichtingsgolflengte: 1260-1650nm
Goede prijs De Vezel het Optische PLC van GR1221 FBT Afhankelijke Verlies van de Splitsers1x4 1x8 Lage Polarisatie online

De Vezel het Optische PLC van GR1221 FBT Afhankelijke Verlies van de Splitsers1x4 1x8 Lage Polarisatie

Koppelend Rantsoen: 50/50
Wavelenght: 1310nm/1550nm
Modelnummer: De Koppeling/de splitser van 1*2 FBT
VIDEO Goede prijs 1X32 vlaklightwave-Kringssplitser Mini Type For FTTH FTTB online

1X32 vlaklightwave-Kringssplitser Mini Type For FTTH FTTB

structuurtype: FTTH, FTTB
Kabeldiameter: 0.9mm
Vlechtlengte: 1M; 2M; of zoals Gevraagd
Goede prijs 3 in uit Sc-24 APC Plc het Optische Materiaal van het de Doosmetaal van de Splitsersdistributie online

3 in uit Sc-24 APC Plc het Optische Materiaal van het de Doosmetaal van de Splitsersdistributie

Modelnummer: Comité PLC de Doos van de Splitsersdistributie
Doosmateriaal: Metaal
Schakelaartype: SC/APC
Goede prijs de Vezel het Optische PLC van 1310nm 1550nm Verlies van de Splitsers Lage Toevoeging met Doos online

de Vezel het Optische PLC van 1310nm 1550nm Verlies van de Splitsers Lage Toevoeging met Doos

Toevoegingsverlies: Minder dan 13.5dB
Type: Zwarte ABS Plastic Doos
Kabellengte: 1M; 2M; 3M of zoals Gevraagd
Goede prijs De Vezel Optisch PLC van FTTX G657A1 Splitsers1x16 1X32 Modulair ontwerp online

De Vezel Optisch PLC van FTTX G657A1 Splitsers1x16 1X32 Modulair ontwerp

PLC type: Vlaklightwave-Kring Spliiter
Verrichtingstemperatuur: -40~85℃
Verrichtingsgolflengte: 1260-1650nm
Goede prijs Laag de Vezel Optisch PLC van PDL 1650nm Splitsers1x16 1X32 Modulair Ontwerp online

Laag de Vezel Optisch PLC van PDL 1650nm Splitsers1x16 1X32 Modulair Ontwerp

PLC type: Vlaklightwave-Kring Spliiter
Verrichtingstemperatuur: -40℃~85℃
Verrichtingsgolflengte: 1260nm-1650nm
1 2 3 4 5 6 7 8