• Eric Ben
    Hartelijk dank. snelle levering en perfecte verpakking.
  • Priscila Mota
    De kabelkwaliteit is uitstekend. Dank u om ons te helpen om douaneprobleem op te lossen. Hoop ons bedrijfsschip zeer goed gaat.
  • Mahesh Gowda
    Carefiber is zeer bekwaam en kreeg ons punt. wij zijn nu goede partner.
Contactpersoon : Debbie Lao
Telefoonnummer : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786

Simplexmu MTRJ MPO van de zirconiumdioxydekoker Optische Vezeladapter

Plaats van herkomst CHINA
Merknaam CFO
Certificering CE Rohs
Modelnummer SC LC
Min. bestelaantal 10pcs
Verpakking Details Blaarkaart
Levertijd 5-15days
Betalingscondities L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Levering vermogen 30000PCS/DAY
Productdetails
Modelnummer SC LC FC ST, SC LC FC ST MU MTRJ MPO Kleur Groen, Blauw, Beige en anderen
Duurzaamheid < 0=""> Kokermateriaal Zirconiumdioxyde
Garantie 5years Toepassing Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Hoog licht

Simplex Optische Vezeladapter

,

De Optische Vezeladapter van de zirconiumdioxydekoker

,

MPO-Adapter van het Vezel de Optische Netwerk

Laat een bericht achter
Productomschrijving

Simplex Duplex de Vezel Optische Adapter van Sc LC FC ST MU MTRJ MPO

 

De adapters van de vezelkoppeling laten u kabels samen combineren om uw vezelnetwerk uit te breiden en zijn signaal te versterken.

Wij produceren multimode en singlemode koppelingen. Multimode koppelingen worden gebruikt voor grote gegevensoverdrachten bij kortere afstanden. Singlemode koppelingen worden gebruikt voor langere afstanden waar minder gegeven wordt overgebracht. Singlemode koppelingen worden typisch gekozen voor voorzien van een netwerkmateriaal in verschillende bureaus en aan netwerkapparatuur binnen dezelfde backbone van het gegevenscentrum gebruikt

 

CAREFIBER van de de adaptervezel van de VEZEL diversfied de OPTISCHE Vezel optische optische adapter pdoduce soorten het adaptersincluding FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, fc-Sc, fc-ST, Sc-ST, lc-FC, lc-Sc enz. De integratiebouw van schakelaar, goed en laag toevoegingsverlies en hoge returnloss kan satify de nauwkeurige vereisten van snel, lastingand stabiele verbinding in verschillende milieu's!

 

 

Toepassing:

 

CATV-Systeem

Telecommunicaties

Optische Netwerken

Het testen/Metingsinstrumenten

Vezel aan het Huis

 

Eigenschap:

 

Hoge grootteprecisie;

Goede herhaalbaarheid;

Goede wisselvalligheid;

Goede temperatuurstabilisatie. Hoge wearable.

 

Simplexmu MTRJ MPO van de zirconiumdioxydekoker Optische Vezeladapter 0

 

One-stop oplossing en productie van carefiber om hoogte te verzekeren - kwaliteit en snelle delviery.

 

Carefiber concentreert zich altijd bij de betrouwbare kwaliteitsontwikkeling. Door ons kwaliteitsbeleid " na te leven blijf uitstekende kwaliteit nastreven, aanbieden de beste producten en de diensten om klantenbehoeften en tevredenheid“ te realiseren, allen langs streven wij voor het verlenen van exceelent producten en de dienst om aan de behoefte van onze klant te voldoen en te overschrijden. Carefiber werkt constant met moderne kwaliteitsbewakingsmethodes om de gehele de dienstprocedure in buigzaam en efficiënt uitgevoerd te verzekeren.

 

Co. van de Carefiber is Optisch Technologie, Ltd één van de belangrijke ontwikkelaars en de professionele fabrikanten van vezel optische technologie en hoog - communicatie van de kwaliteitsvezel optische producten. Wij verstrekken koord van het Vezel het optische flard, Vezel optische schakelaar, Vezel optische adapter, Vezel optische PLC splitser, Snelle schakelaar, paneel van het Vezel het optische flard, Vezel einddoos, Vezelsluiting en meer. Voor het de productielijnmateriaal van uitstekende kwaliteit van het flardkoord, kunnen wij toevoeging ook aanbieden en verliesmeetapparaat, de machine van de interferometertest, de microscoop van het schakelaaruiteinde, schakelaar plooiende machine, schakelaar oppoetsende machine, schakelaar het verwarmen oven, automatische kabelsnijmachine, enz. terugkeren.