• Eric Ben
    Hartelijk dank. snelle levering en perfecte verpakking.
  • Priscila Mota
    De kabelkwaliteit is uitstekend. Dank u om ons te helpen om douaneprobleem op te lossen. Hoop ons bedrijfsschip zeer goed gaat.
  • Mahesh Gowda
    Carefiber is zeer bekwaam en kreeg ons punt. wij zijn nu goede partner.
Contactpersoon : Debbie Lao
Telefoonnummer : 86-137 1431 4786
WhatsApp : +8613714314786

IP68 de waterdichte Kabel van de de Vezelsdoorbraak van mpo-Sc FTTA 12 van de Vezel Optische Verbindingsdraad ODVA

Plaats van herkomst China
Merknaam CFO
Certificering CE Rohs
Modelnummer Mpo-Sc
Min. bestelaantal 1PC
Verpakking Details zak of trommel
Levertijd 15-20days
Betalingscondities L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Levering vermogen 500pcs/Day
Productdetails
Modelnummer Mpo-Sc Verbindingsdraad Naam FTTA-flardkoord
Vezeltype SM G657A Aansluiting A MPO (ODVA)
Connector B SC/UPC Eigenschappen Hoge Prestaties in IL&RL
Hoog licht

Waterdichte Vezel Optische Verbindingsdraad

,

IP68 vezel Optische Verbindingsdraad

,

12 de Kabel van de vezelsdoorbraak

Laat een bericht achter
Productomschrijving

IP 68 Waterdicht ODVA-het Flardkoord 12 van mpo-Sc FTTA de Kabel van de Vezelsdoorbraak

 

MPO-de Doorbraakkabel, een rendabel alternatief aan tijdrovende gebiedsbeëindiging, wordt ontworpen voor high-density vezel herstellend in datacentra die de behoefte ruimtebesparing en de problemen van het kabelbeheer vermindert.

 

Kabelspecificatie:

 

Nr van kabel
12
Vezelmodel
G.657A1
Sterktelid
Materiaal
Aramidgaren
Strakke buffer
Materiaal
Pvc
 
Diameter (±0.06) mm
0,90
 
Dikte (±0.03) mm
0,30
Buitenschede
Materiaal
TPU
 
Kleur
Zwart
 
Dikte (±0.1) mm
0,8
1.2
Kabeldiameter (±0.2) mm
6.2
8.5
Kabelgewicht (±5) kg/km
35
68
Min. buigende straal
Zonder Spanning
10.0×Cable-φ
 
Onder Maximumspanning
20.0×Cable-φ
Temperatuurwaaier
(℃)
Installatie
-20~+60
 
Transport&Storage
-40~+70
 
Verrichting
-40~+70

 

Schakelaarspecificatie:

Schakelaartype
Prestatieniveau
Trekkrachtsterkte
Norm
Elite
Schakelaar
Wijze
Endface
IL (dB)
RL (dB)
IL (dB)
RL (dB)
(n)
LC/SC/FC/ST
SM
PC
≤0.2
≥50
≤0.15
≥50
≥68N
UPC
≤0.2
≥55
≤0.15
≥55
APC
≤0.2
≥60
≤0.15
≥60
MM.
PC
≤0.2
≥35
≤0.15
≥35
MPO/MTP
SM
APC
≤0.7
≥60
≤0.35
≥60
≥68N
MM.
PC
≤0.5
≥20
≤0.35
≥20
MTRJ
SM
PC
≤0.5
≥50
/
/
≥68N
MM.
PC
≤0.5
≥35
/
/

 

 

Eigenschappen:

 

1. Hoge Prestaties in IL&RL

2. 4/8/12 en 24 beëindiging en de assemblage van de vezelschakelaar

3. Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassing

4. Economische oplossing voor massa-ermination van vezel

5. Geschikt voor MPO/MTP-toepassing

6. Volgzaam aan richtlijn 200/95/EG (RoHS)

7. MPO-de schakelaar voldoet aan CEI-61754-7

 

Toepassing:

1. Datacommunicatienetwerk

2. Het optische netwerk van de Systeemtoegang

3. Het kanaal van de het voorzien van een netwerkvezel van het opslaggebied

4. Hoog - dichtheidsarchitectuur

 

IP68 de waterdichte Kabel van de de Vezelsdoorbraak van mpo-Sc FTTA 12 van de Vezel Optische Verbindingsdraad ODVA 0

IP68 de waterdichte Kabel van de de Vezelsdoorbraak van mpo-Sc FTTA 12 van de Vezel Optische Verbindingsdraad ODVA 1

 

Carefiber concentreert zich altijd bij de betrouwbare kwaliteitsontwikkeling. Door ons kwaliteitsbeleid " na te leven blijf uitstekende kwaliteit nastreven, aanbieden de beste producten en de diensten om klantenbehoeften en tevredenheid“ te realiseren, allen langs streven wij voor het verlenen van exceelent producten en de dienst om aan de behoefte van onze klant te voldoen en te overschrijden. Carefiber werkt constant met moderne kwaliteitsbewakingsmethodes om de gehele de dienstprocedure in buigzaam en efficiënt uitgevoerd te verzekeren.

 

Co. van de Carefiber is Optisch Technologie, Ltd één van de belangrijke ontwikkelaars en de professionele fabrikanten van vezel optische technologie en hoog - communicatie van de kwaliteitsvezel optische producten. Wij verstrekken koord van het Vezel het optische flard, Vezel optische schakelaar, Vezel optische adapter, Vezel optische PLC splitser, Snelle schakelaar, paneel van het Vezel het optische flard, Vezel einddoos, Vezelsluiting en meer. Voor het de productielijnmateriaal van uitstekende kwaliteit van het flardkoord, kunnen wij toevoeging ook aanbieden en verliesmeetapparaat, de machine van de interferometertest, de microscoop van het schakelaaruiteinde, schakelaar plooiende machine, schakelaar oppoetsende machine, schakelaar het verwarmen oven, automatische kabelsnijmachine, enz. terugkeren.