Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Certificaat
China Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. certificaten
China Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. certificaten
Klantenoverzichten
Hartelijk dank. snelle levering en perfecte verpakking.

—— Eric Ben

De kabelkwaliteit is uitstekend. Dank u om ons te helpen om douaneprobleem op te lossen. Hoop ons bedrijfsschip zeer goed gaat.

—— Priscila Mota

Carefiber is zeer bekwaam en kreeg ons punt. wij zijn nu goede partner.

—— Mahesh Gowda

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(73)
China IP 68 Waterdicht ODVA-het Flardkoord 12 van mpo-Sc FTTA de Kabel van de Vezelsdoorbraak fabriek

IP 68 Waterdicht ODVA-het Flardkoord 12 van mpo-Sc FTTA de Kabel van de Vezelsdoorbraak

IP 68 Waterdicht ODVA-het Flardkoord 12 van mpo-Sc FTTA de Kabel van de Vezelsdoorbraak MPO-de Doorbraakkabel, een rendabel alternatief aan tijdrovende gebiedsbeëindiging, wordt ontworpen voor high-density ... Lees meer
2021-06-18 15:57:44
China Het enige van het de Kabelflard van de Wijzevezel Optische Waterdichte Koord FTTA IP68 APC/UPC G652D fabriek

Het enige van het de Kabelflard van de Wijzevezel Optische Waterdichte Koord FTTA IP68 APC/UPC G652D

Van de de vezel optische daling van IP68 APC/UPC G652D het waterdichte koord van het de kabelflard in FTTA De waterdichte assemblage van de vezel optische kabel is installatie-vriendschappelijk voor vaste of ... Lees meer
2021-01-11 12:17:57
China Openluchtsc aan het Koord van het de Brunchflard van pvc CPRI van LC GYFJH fabriek

Openluchtsc aan het Koord van het de Brunchflard van pvc CPRI van LC GYFJH

CPRI-Sc aan van de de lengtebrunch van LC Ongelijk het Flardkoord met Zachte Beschermende Buis de Op hoge temperatuur van pvc CPRI-de kabel van het vezelflard is het ideale ontwerp voor de openluchttoepassingen ... Lees meer
2020-08-18 17:05:08
China 2 het Flardkoord van de kernaarc Mannelijk Vrouwelijk BBU RRU 7.0mm CPRI Vezel fabriek

2 het Flardkoord van de kernaarc Mannelijk Vrouwelijk BBU RRU 7.0mm CPRI Vezel

BBU /RRU waterproof fiber 2core AARC male/female 7.0mm CPRI outdoor patch cord ODC is compatible with most ODC connectors of other brands, it's housing is pure copper and electroplated, rubber or copper boot is ... Lees meer
2020-08-18 16:40:45
China Van de de Schakelaarvezel van DLC RRU Duplexlc Fullaxs Optisch het Flardkoord fabriek

Van de de Schakelaarvezel van DLC RRU Duplexlc Fullaxs Optisch het Flardkoord

Kabel van het de vezel optische flard van DLC RRU de Duplexlc compatibel met fullaxsschakelaar Eigenschappen: Het open waterdichte schot voor gemakkelijke toegang tot het water van SFP IP67 en het Waterdichte ... Lees meer
2020-08-18 16:38:51
China 7.0mm AARC het Flardkoord van de Schakelaarftta Optische Vezel fabriek

7.0mm AARC het Flardkoord van de Schakelaarftta Optische Vezel

5.0 or 7.0mm AARC-AARC Fiber Optic Cable Assemblies , Optical Fiber Patch Cord Customize AARC harsh environment cable assemblies are installation-friendly for fixed or mobile applications and transmit reliably ... Lees meer
2020-08-18 16:37:01
China De Optische Vlecht van Optitapjumper female LSZH FTTA OTP fabriek

De Optische Vlecht van Optitapjumper female LSZH FTTA OTP

OTP optical outdoor pigtail similar as Optitap Female Fiber optic H connector SC Patch Cord Compatible Corning OptiTap Jumper H connector assemblies provide a robust and sealed connection solution for fiber to ... Lees meer
2020-08-18 16:34:20
China 5G FLX 8 Kernen DLC CPRI 5m de Verbindingsdraad van de Tak Optische Kabel fabriek

5G FLX 8 Kernen DLC CPRI 5m de Verbindingsdraad van de Tak Optische Kabel

5G FLX 8Cores DLC CPRI 5m de Verbindingsdraad van de tak Optische Kabel Van het het Flardkoord van Sc van de vezel de optische H schakelaar Verbindingsdraad van Corning OptiTap CompatibeleH de schakelaarassembl... Lees meer
2020-08-18 16:32:49
China Verbindingsdraad van de de Kabelsdlc/pc DLC/PC Openlucht Beschermde Tak van Multimode Vezel de Optische Flard fabriek

Verbindingsdraad van de de Kabelsdlc/pc DLC/PC Openlucht Beschermde Tak van Multimode Vezel de Optische Flard

DLC/PC, Multimode DLC/PC, GYFJH 2A1a (LSZH), 70m, 7.0mm, 2Cores, de Openlucht Beschermde Verbindingsdraad van de Tak Optische Vezel Koord van het de vezelflard van PDLC het Waterdichte is standaardgrootte voor ... Lees meer
2019-09-03 18:03:31
China 10m LC UPC aan van het de Wijzeflard van LC UPC de Enige van de het Koord Vlakke Klem Duplexos2 500 Cycli van Uniboot fabriek

10m LC UPC aan van het de Wijzeflard van LC UPC de Enige van de het Koord Vlakke Klem Duplexos2 500 Cycli van Uniboot

10m LC UPC aan van de Klemuniboot Duplexos2 van LC UPC Vlak van de Wijzepvc het Flardkoord Enig (OFNR) Het uniboot ontwerp lc-LC staat één kabel toe om beide vezels te dragen, die kabelcongestie verminderen ... Lees meer
2019-09-03 18:03:31
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|