Thuis Producten

Vezel Optische Snelle Schakelaar

Certificaat
China Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. certificaten
China Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. certificaten
Klantenoverzichten
Hartelijk dank. snelle levering en perfecte verpakking.

—— Eric Ben

De kabelkwaliteit is uitstekend. Dank u om ons te helpen om douaneprobleem op te lossen. Hoop ons bedrijfsschip zeer goed gaat.

—— Priscila Mota

Carefiber is zeer bekwaam en kreeg ons punt. wij zijn nu goede partner.

—— Mahesh Gowda

Ik ben online Chatten Nu

Vezel Optische Snelle Schakelaar

(21)
China Sc-APC Conector DE Campo Singlemode DE conector Snelle Schakelaar van ópticorápido FTTH fabriek

Sc-APC Conector DE Campo Singlemode DE conector Snelle Schakelaar van ópticorápido FTTH

Sc-APC Conector DE Campo Singlemode DE conector Snelle Schakelaar van ópticorápido FTTH Schakelaar van het Carefiber ontwikkelde de Optische Gebied zich voor snelle en gemakkelijke verbinding van cirkelkabelsCa... Lees meer
2021-01-22 16:30:29
China ABS FTTH APC van Sc van Sc UPC Vezel Optische Schakelaar fabriek

ABS FTTH APC van Sc van Sc UPC Vezel Optische Schakelaar

FTTH SC UPC SC APC Fiber Optical Fast Connector Quick Field assembly fiber optic connector Carefiber Field Assembly Optical Connector is designed for fast and simple field termination of single fiber, without ... Lees meer
2021-01-14 17:17:24
China Gediplomeerde ANATEL klikt Optische de Vezel Snelle Schakelaar van Tipo voor Vezel aan het Huis (FTTh) fabriek

Gediplomeerde ANATEL klikt Optische de Vezel Snelle Schakelaar van Tipo voor Vezel aan het Huis (FTTh)

Gediplomeerde ANATEL klikt Optische de Vezel Snelle Schakelaar van Tipo voor Vezel aan het Huis (FTTh) Maken de Anatel gediplomeerde snelle schakelaars vezelbeëindiging snel, gemakkelijk en betrouwbaar. Deze ... Lees meer
2021-01-11 14:46:53
China De spiraalvormige van de de Schakelaar Snelle Assemblage van de Typessc/apc Vezel Optische Snelle Enige Wijze fabriek

De spiraalvormige van de de Schakelaar Snelle Assemblage van de Typessc/apc Vezel Optische Snelle Enige Wijze

De spiraalvormige Schakelaar van de Typessc/apc Snelle Assemblage voor de Optische Vezel van Ftth of Gebiedsschakelaar De snelle schakelaar is fabriek pre-opgepoetste field-installable schakelaars die volledig ... Lees meer
2021-01-08 16:25:08
China FTTH-APC 0.3dB van Sc kiest Wijze 55MM Vezel uit Optische Snelle Schakelaar fabriek

FTTH-APC 0.3dB van Sc kiest Wijze 55MM Vezel uit Optische Snelle Schakelaar

FTTH-APC 0.3dB van Sc Single-Mode Schakelaar van de Vezel Optische Snelle Assemblage Geïnstalleerd om de kwaliteit en de efficiency van onderzoek en ontwikkeling van de hoge verhouding van de vezel te ... Lees meer
2021-01-08 15:59:03
China Enige Wijze 52mm Schakelaar van de de Vezel de Optische Kabel van SC/UPC Ftth fabriek

Enige Wijze 52mm Schakelaar van de de Vezel de Optische Kabel van SC/UPC Ftth

De enige Types van de Kabelsc/upc Schakelaar van Pptic van de Wijzevezel voor Ftth-Gebied In FTTH, zou de optische dalingskabel zijn manier door muur het door buizen leiden moeten winden, en elkhet huis bezit ... Lees meer
2020-08-18 16:48:27
China De hete Schakelaar van de Smeltingsftth SC/APC SC/UPC Snelle Assemblage fabriek

De hete Schakelaar van de Smeltingsftth SC/APC SC/UPC Snelle Assemblage

Heet-smeltingstype Snelle Assemblageschakelaar SC/APC of SC/UPC Is de vezel Optische Snelle die Schakelaar voor FTTH wordt ontworpen een nieuwe die generatie van vezelschakelaar in assemblage wordt gebruikt. ... Lees meer
2020-08-18 16:47:17
China FC/APC Snelle de Schakelaarsvezel van de Gebiedsassemblage Optisch voor Vezel aan het Huis fabriek

FC/APC Snelle de Schakelaarsvezel van de Gebiedsassemblage Optisch voor Vezel aan het Huis

FC/APC Snelle de Schakelaarsvezel van de Gebiedsassemblage Optisch voor Vezel aan het Huis FC APC zijn de Snelle die Schakelaar/de Schakelaar van de Gebiedsassemblage door Carefiber Groep Beperkt Co. wordt ... Lees meer
2017-11-30 10:06:59
China Clamshell/Schroefvezel Optische Snelle Schakelaar Groene 55mm voor FTTH-Dalingskabels fabriek

Clamshell/Schroefvezel Optische Snelle Schakelaar Groene 55mm voor FTTH-Dalingskabels

Clamshell/Schroefvezel Optische Snelle Schakelaar Groene 55mm voor FTTH-Dalingskabels De snelle Schakelaar wordt ook genoemd „de Schakelaar van de Gebiedsassemblage“ of „Gebied geëindigde vezelschakelaar“ of ... Lees meer
2017-03-14 10:36:12
China Sc-Vezel Optische Schakelaar voor FTTH-Dalingskabel 4mm Schakelaar van de Vezel de Optische Kabel fabriek

Sc-Vezel Optische Schakelaar voor FTTH-Dalingskabel 4mm Schakelaar van de Vezel de Optische Kabel

Sc-Vezel Optische Schakelaar voor FTTH-Dalingskabel 4mm Schakelaar van de Vezel de Optische Kabel De snelle Schakelaar wordt ook genoemd „de Schakelaar van de Gebiedsassemblage“ of „Gebied geëindigde vezelschak... Lees meer
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|