Thuis Producten

glasvezel-adapter

Certificaat
China Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. certificaten
China Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. certificaten
Klantenoverzichten
Hartelijk dank. snelle levering en perfecte verpakking.

—— Eric Ben

De kabelkwaliteit is uitstekend. Dank u om ons te helpen om douaneprobleem op te lossen. Hoop ons bedrijfsschip zeer goed gaat.

—— Priscila Mota

Carefiber is zeer bekwaam en kreeg ons punt. wij zijn nu goede partner.

—— Mahesh Gowda

Ik ben online Chatten Nu

glasvezel-adapter

(19)
China Simplexmu MTRJ MPO van de zirconiumdioxydekoker Optische Vezeladapter fabriek

Simplexmu MTRJ MPO van de zirconiumdioxydekoker Optische Vezeladapter

Simplex Duplex de Vezel Optische Adapter van Sc LC FC ST MU MTRJ MPO De adapters van de vezelkoppeling laten u kabels samen combineren om uw vezelnetwerk uit te breiden en zijn signaal te versterken. Wij ... Lees meer
2020-08-18 16:55:34
China IP67 waterdichte 100lbs-de Vezel Optische Adapter van Sc FTTH FTTA fabriek

IP67 waterdichte 100lbs-de Vezel Optische Adapter van Sc FTTH FTTA

FTTH-Vezel Optische Openluchtip67 Waterdichte Huawei Mini Adapter De minisc-adapters bieden een installatie en een beëindiging veryeasy van FTTx (vezel-aan-de-X) aan gebruikend het bestaanhardware en installati... Lees meer
2020-08-18 16:53:29
China Van de de Flensvezel van MPO MTP van de de Adapter Zwarte Naakte Vezel Optische Opgepoetst de Adapterapc fabriek

Van de de Flensvezel van MPO MTP van de de Adapter Zwarte Naakte Vezel Optische Opgepoetst de Adapterapc

Van de de Flensvezel van MPO MTP van de de Adapter Zwarte Naakte Vezel Optische Opgepoetst de Adapterapc 1. Spcifications Voor het TYPE van SM PC/UPC voor APC Type Vermindering & Tolerantie (dB): 01~10 ± 0,5 01... Lees meer
2017-03-14 10:36:12
China SM/Simplex/Duplex van de MM.vezel de het Optische Adapter met Ceramische Koker Vrije Steekproef fabriek

SM/Simplex/Duplex van de MM.vezel de het Optische Adapter met Ceramische Koker Vrije Steekproef

SM/Simplex/Duplex van de MM.vezel de het Optische Adapter met Ceramische Koker Vrije Steekproef 1. Toepassingen: 1. Telecommunicatie 2. CATV 3. LAN & WAN 4. Netwerk 5. Breedband 6. FTTP 2. Eigenschappen: ... Lees meer
2017-03-14 10:36:12
China De HEREN OM4 Vezel Optische Schakelaar 4 Kernen Ceramische Koker voor Data Centermateriaal fabriek

De HEREN OM4 Vezel Optische Schakelaar 4 Kernen Ceramische Koker voor Data Centermateriaal

De HEREN OM4 Vezel Optische Schakelaar 4 Kernen Ceramische Koker voor Data Centermateriaal LC de HEREN OM4 4Core Vezel is de optische adapter gebruik want het datacentrum 4 kabels op beide eind verbindt, past ... Lees meer
2017-03-14 10:36:12
China De Simplexadapter van de de Flenskoppeling van de Optische Kabeladapter Zwarte 12/24 Kern van MTP fabriek

De Simplexadapter van de de Flenskoppeling van de Optische Kabeladapter Zwarte 12/24 Kern van MTP

MTP Simplex optische kabeladapter Zwarte 12/24-kernflenskoppeling 1. kenmerken: Simplex en duplex beschikbaar; Paneelclip voor eenvoudige installatie; Verhoog de paneeldichtheid en snelle plug-in installatie; ... Lees meer
2017-03-14 10:36:12
China UPC kiest de vezel optische adapter voor CATV,/de Multischakelaar van de Wijzee2000 Vezel uit fabriek

UPC kiest de vezel optische adapter voor CATV,/de Multischakelaar van de Wijzee2000 Vezel uit

UPC kiest de vezel optische adapter voor CATV,/de Multischakelaar van de Wijzee2000 Vezel uit De vrije optische adapter van de steekproevensc/fc/st/lc/mu/e2000/mtrj vezel, optische schakelaar, 5db-20db-fabriek ... Lees meer
2017-03-14 10:36:12
China FC - Sc-Enige de Wijze Blauwe Kleur van de Vezel Optische Adapter voor Local area network fabriek

FC - Sc-Enige de Wijze Blauwe Kleur van de Vezel Optische Adapter voor Local area network

FC - Sc-Enige de Wijze Blauwe Kleur van de Vezel Optische Adapter voor Local area network De optische Vezeladapter is het verbindingsdeel in de actieve optische schakelaars. AOA biedt de volledige waaier van ... Lees meer
2017-03-14 10:36:12
China Nr - de Optische Adapter van de Oorlc Vezel de HEREN SX Simplex Grijze Ceramische Koker voor FTTH fabriek

Nr - de Optische Adapter van de Oorlc Vezel de HEREN SX Simplex Grijze Ceramische Koker voor FTTH

Nr - de Optische Adapter van de Oorlc Vezel de HEREN SX Simplex Grijze Ceramische Koker voor FTTH Worden de vezel optische adapters (die ook als waterdichte schotten worden bekend) gebruikt om zich bij twee ... Lees meer
2017-03-14 10:36:12
China De optische LAN van de het Zirconiumdioxydekoker van de Vezel Optische Adapter Duplex Enige Wijze LC - UPC Adapter fabriek

De optische LAN van de het Zirconiumdioxydekoker van de Vezel Optische Adapter Duplex Enige Wijze LC - UPC Adapter

De optische LAN van de het Zirconiumdioxydekoker van de Vezel Optische Adapter Duplex Enige Wijze LC - UPC Adapter De vrije optische adapter van de steekproevensc/fc/st/lc/mu/e2000/mtrj vezel, optische ... Lees meer
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 2|< 1 2 >|